Fullbright

Led
01

Americké přijímací zkoušky a jak na ně

Na semináři se dozvíte, jak vypadají americké přijímací zkoušky jako jsou ACT, SAT, GRE nebo GMAT, jak se na ně úspěšně připravit a kdy a jak je složit.

By Czechs OUT |
DETAIL
Led
01

Jak financovat studium v USA

Seminář Poradenského centra pokrývá důležité otázky zvládnutí studia v USA z finanční stránky. Studijní poradce představí různé varianty a formy finanční pomoci pro vysokoškolské studium v USA, včetně programu vládních Fulbrightových stipendií.

By Czechs OUT |
DETAIL
Kvě
28

Jak na studium hudby v USA

Jak se studuje hudba v USA, to se dozvíte na setkání s Marcelou Faflak, česko-americkou profesorkou hudby na Northern State University (NSU). Specializovaný seminář se koná ve čtvrtek 22. června od 16.30 hodin v prostorách Poradenského centra Fulbrightovy komise v Praze, Karmelitská 17. Marcela Faflak pochází z Tábora a je absolventskou Pražské konzervatoře a Akademie […]

By Czechs OUT |
DETAIL
Led
01

Jak na vysokou školu do USA

Získejte základní přehled o možnostech studia v USA, jeho plánování, o typech škol a programů, postupu při výběru školy, průběhu přijímacího řízení a financování.

By Czechs OUT |
DETAIL
Kvě
28

Jak se připravit na pobyt v USA

Byli jste přijati na americkou školu a chystáte se během léta odletět do USA? Přijďte do Poradenského centra na „predeparture orientation“ kde budeme hovořit o tom, co všechno je třeba udělat než nasednete do letadla, co vás v USA čeká a jak se na to připravit. Kromě praktických informací se třeba setkáte také s ostatními […]

By Czechs OUT |
DETAIL

Informace

Komplexní informace o studiu v zahraničí.

Poradenství

Nabízíme bezplatné poradenství pro všechny.

Přednášky

Pořádáme přednášky na středních školách.

Czechs OUT: Studuj v zahraničí

Czechs OUT: Studuj v zahraničí je neziskový projekt studentských dobrovolníků, kteří pomáhají ostatním českým a slovenským středoškolákům a vysokoškolákům ke studiu na zahraničních univerzitách.

KONTAKT

Email: info(zavináč)czechsout.cz
Telefon: 721 565 392
Fb: Studuj V Zahraničí

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

Přidej se k nám

Máš zkušenost se studiem v zahraničí a zájem pomoct ostatním studentům?

Rádi v našem týmu přivítáme nové členy, kteří budou s nadšením pomáhat ostatním.