Jak na studium hudby v USA

Jak se studuje hudba v USA, to se dozvíte na setkání s Marcelou Faflak, česko-americkou profesorkou hudby na Northern State University (NSU). Specializovaný seminář se koná ve čtvrtek 22. června od 16.30 hodin v prostorách Poradenského centra Fulbrightovy komise v Praze, Karmelitská 17. Marcela Faflak pochází z Tábora a je

Začátek

22.6.2017 - 16:30

Konec

22.6.2017 - 18:00

Adresa

Fulbrightova komise, Karmelitská 17, Praha 1   Zobrazit mapu

Jak se studuje hudba v USA, to se dozvíte na setkání s Marcelou Faflak, česko-americkou profesorkou hudby na Northern State University (NSU). Specializovaný seminář se koná ve čtvrtek 22. června od 16.30 hodin v prostorách Poradenského centra Fulbrightovy komise v Praze, Karmelitská 17.

Marcela Faflak pochází z Tábora a je absolventskou Pražské konzervatoře a Akademie múzických umění v Praze. Po absolvování působila na několika českých hudebních školách, Valley City State University a Concordia College. Od roku 1996 je profesorkou na Northern State University v Severní Dakotě, kde vyučuje hře na klavír a klávesy. Zároveň je aktivní hráčkou a skladatelkou a stále udržuje profesní kontakty s českou hudební scénou.

Během semináře se přes Skype spojíme rovněž s vedoucí mezinárodního programu na NSU. Ta zodpoví veškeré praktické otázky týkající se školy, víz a všeobecně studia zahraničních studentů na této univerzitě.

Kvůli omezenému počtu míst prosíme zájemce o účast o nahlášení jména na e-mail advisor@fulbright.cz. Těšíme se na vás!

Tags:   Fullbright

VÍCE INFO

Webová stránka

http://www.fulbright.cz

Telefon

+420 222 718 452


Email

advisor@fulbright.cz

Informace

Komplexní informace o studiu v zahraničí.

Poradenství

Nabízíme bezplatné poradenství pro všechny.

Přednášky

Pořádáme přednášky na středních školách.

Czechs OUT: Studuj v zahraničí

Czechs OUT: Studuj v zahraničí je neziskový projekt studentských dobrovolníků, kteří pomáhají ostatním českým a slovenským středoškolákům a vysokoškolákům ke studiu na zahraničních univerzitách.

KONTAKT

Email: info(zavináč)czechsout.cz
Telefon: 721 565 392
Fb: Studuj V Zahraničí

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

Přidej se k nám

Máš zkušenost se studiem v zahraničí a zájem pomoct ostatním studentům?

Rádi v našem týmu přivítáme nové členy, kteří budou s nadšením pomáhat ostatním.